Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Egyéb > Modellautók!
VW Transporter T5, modell és fotó: Tonycars
Keywords: modell modellautó rendőr rendőrség rendőrautó

VW Transporter T5, modell és fotó: Tonycars


Comment 1 to 9 of 9
Page: 1

dénes   [Oct 23, 2008 at 08:25 PM]
Nem semmi, még a sárga csíkok száma is pont annyi, mint az eredeti autón. Baromi jól néz ki.
GYUFo   [Oct 27, 2008 at 12:35 AM]
Ááá egyszer én is nekifogok ilyen modellek festééshez, nagyon tetszenek a tonycars modellek.
Cspetya   [Nov 03, 2008 at 07:10 PM]
Király lett! Nekem nem is küldtél képet errõl! Smile
Sz.S.   [Dec 27, 2008 at 04:39 PM]
Én is gondolkoztam már azon, hogy magamnak nekiállok modelleket készíteni. Csak fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek neki. Ha tudnátok segíteni abban, hogy hogyan kezdjek neki, milyen eszközök kellenek hozzá, hogyan kell csinálni, honnan lehet például fényhídat szerezni, annak nagyon örülnék. Elõre is köszi. Wink
HNorbert   [Dec 27, 2008 at 05:05 PM]
A fényhíd készülhet például plexibõl , majd lefested üvegfestékkel, az szépen megtöri a fényt. Engem a matricák érdekelnek, hogy honnan szerzitek be. Netán házilag nyomtatjátok?
Sz.S.   [Dec 29, 2008 at 11:44 AM]
Aha..és a plexit hogyan alakítod formára? Mert a mûanyag elemekhez való rögzítés már csak ragasztó kérdése gondolom.
HNorbert   [Dec 29, 2008 at 05:20 PM]
Egyszerûen ki kell fûrészelni egy nagyobb tömbbõl. Vasfûrész, vagy fonalfûrész a jó. Flexszel meg lehet formázni ahogy akarod, ettõl homályos lesz, de aztán ki lehet polírozni. Nekünk itthon fúróba fogható korongunk van, posztó van rajta, meg valami polírozópasztát is használtunk. Utána meg üvegfesték, de ha nincs akkor az alkoholos filc is megfelel, így olyan lesz, hogy akár ledet is lehet rakni bele, megtöri a fényt rendesen.
Nyilu   [Dec 31, 2008 at 03:29 PM]
Békés, boldog, eredményekben gazdag új évet kívánok mindenkinek! Akik ma éjszaka szolgálatban lesznek, azoknak eseménymentes szolgálatot kívánok!!!
Sz.S.   [Jan 20, 2009 at 08:39 PM]
Úgy látszik, a kulisza titkokat nem tudhatjuk meg! Sad

Comment 1 to 9 of 9
Page: 1