Szó szerint üde színfoltja volt a tûzoltós autóparknak! Nekem tetszett, pont az egyedülállósága miatt. Így viszont azért szép, mert nagyon visszafogott, méltóságteljes külsõt kapott. Külön értékelem, hogy a fényhíd borítása is megkapta a jármû piros fényezését (régen német-zöld volt).
Tetszik rajta, hogy egységes lett, színre van fújva a lökhárító, fényhíd, jól mutat a szürkített elsõ indexbúra és az üvegek. Nem tetszik viszont a motorháztetõ brutális matricája és a böszmefényhíd.
Az olvashatósága valóban... de az esztétikája? Bevallom, eddig ahány kéklámpást elengedtem, még soha egynek sem olvastam el a feliratát félrehúzódás közben. Esetleg utána. Nekem ha nagy és piros, az tûzoltót jelent, ha fehér ,az mentõt, ha pedig nem látom, mi szirénázik, az rendõrt