Hát mint laikus, lassan talpal, nehéz megközelíteni a kosarat, és nem elsõsorban tûzoltási feladatokra való ez a kosár, és a daru gém is csak 2 ponton hajlik. Igaz, mi csak Zilel és Robour kosarassal melóztunk.
Nem vagyok benne biztos,hogy jelenleg a tûzoltókhoz tartozik-e még,épp a lekapart logó miatt.De a festés alapján mindenképp a tûzoltóké volt anno.Mielõtt elküldtem volna a képet PC-nek,átnéztem egy cseh Liazos oldalt és ott ugyanez a változat a tûzoltóautók között szerepelt.