Nem az enyém, az kicsit jobban fénylene . PMRFK Érd RK kutyás szolgálata. Sajnos nem jó beállításúak lettek a képek, rohamtempóban lettek készítve, ígéret van rá (részemrõl is) a ráérõsebb, pontosabb képekrõl, de mint mostanában mindenkinek, nekem sincsen idõm.