Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2011. december 31-ig - Until 31. december 2011.) > Katasztrófavédelem
Rába 16.198, Katasztrófavédelmi Oktatási Központ, fotó: dénes
Keywords: tûzoltóautó katasztrófavédelem magyar Magyarország AYA-946

Rába 16.198, Katasztrófavédelmi Oktatási Központ, fotó: dénes


Comment 1 to 9 of 9
Page: 1

Szemlits Gyula   [Dec 02, 2007 at 12:40 PM]
Ebbõl a szerbõl ez az egy darab van Magyarországon. Rosenbauer felépítmény, MAN licenszes RÁBA alváz. Volt szerencsém hozzá, jó kis gép. Cool
dénes   [Dec 02, 2007 at 09:52 PM]
Nekem is azt mondták, hogy remek kocsi. Viszont azt is hallottam, hogy elég hamar fel lehetne borítani, nagyon magas a súlypont. Talán épp ezért nem vonuló szer, hanem oktatókocsi.
Brandmeister   [Dec 09, 2007 at 07:29 PM]
Ez így van, tényleg nagyon borulékony és magas is, a fülkepadló vállmagasság körül van. Én nagyon sajnálom, hogy nem fejlesztették tovább, a legjobb fecskendõk lennének. A fülke tágas, a felépítményrõl meg csak annyit, hogy ROSENBAUER.
Plavecz János   [Dec 09, 2007 at 08:06 PM]
Hát igen, ezért nem is értem, hogy ilyen Rába miért nem volt kapható a normál kereskedelmi forgalomban. Egyébként ez 4x4-es?
dénes   [Dec 09, 2007 at 09:38 PM]
Természetesen 4x4, szerintem ez minden fecskendõnél alapkövetelmény.
Plavecz János   [Dec 10, 2007 at 12:49 AM]
Köszi a választ! Én egyébként a hatalmas rugó út miatt gyanakodtam. Szerintem se a Merciknek, se a Steyereknek nincs ekkora. Nem tudod terepen hogy állja a sarat? Very Happy Meg nem tudod véletlenül milyen motor van benne? M.A.N. vagy Rába D10-es?
policecars   [Aug 19, 2009 at 09:50 PM]
198 kW-os MAN D0836LF Euro2 motor van a jármûben, így önsúlya 450kg-mal kevesebb, mint Rába motorral. Természetesen 4x4-es és végsebessége 130 felett van (volt). Ez volt (eddig) az utolsó RÁBA tûzoltó gépjármû.
SzMiki   [Aug 19, 2009 at 11:39 PM]
A háttérben álló Kamaz (gyerekkoromban: Kama3 Smile is érdekes darab...
Tonsil   [Aug 19, 2009 at 11:46 PM]
Én is kiszúrtam Smile Aztán eszembe jutott,hogy mintha láttam volna már az oldalon.. http://policecars.hu/p/thumbnails.php?album=search&type=full&search=kamaz+katasztr%F3fav%E9delmi

Comment 1 to 9 of 9
Page: 1