Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2011. december 31-ig - Until 31. december 2011.) > Létesítményi tűzoltóságok
VW, Audi, Scania, Audi Hungária Létesítményi Tûzoltóság, fotó: Norbee
Keywords: tûzoltóautó

VW, Audi, Scania, Audi Hungária Létesítményi Tûzoltóság, fotó: Norbee


Comment 1 to 5 of 5
Page: 1

Bbazsa   [Oct 24, 2007 at 11:13 PM]
Szép flotta, nincs fecskendõjük? Bár lehet ez is elég.
policecars   [Oct 25, 2007 at 05:23 AM]
Neked valami problémád van a létesítményi tûzoltókkal? Szerinted ha szükségük lenne egy fecskendõre, akkor miért nem szerzik be? Már az Opel gyár Mercedesénél is úgy éreztem, valamiért zavarnak Téged a létesítményiek, legközelebb hívd fel az illetékes HÖT-öt, MKVI-t vagy magát a létesítményi tûzoltóságot, kérj információt, de ne itt utalgass.
Norbee   [Oct 25, 2007 at 10:54 AM]
A VW az egy fecskendõ, és egyben mûszaki mentõ. Azért ilyen pici, mert nincs benne nagy víztartály, hiszen bent a létesítményben mindenhol nagynyomású tûzoltócsapok vannak elhelyezve, és az autó a méretébõl adódóan simán tud közlekedni a csarnokokban.
Bbazsa   [Oct 25, 2007 at 11:53 AM]
Semmi bajom a létesítményi tûzoltókkal, sõt semelyik tûzoltósággal sincs. Volt egy feltételezésem, amit Norbee a válaszában megcáfolt.
Plavecz János   [Oct 25, 2007 at 10:27 PM]
Viszont tegnap este dolgozott a technika: http://www.langlovagok.hu/html/galeria/1217.shtml Laughing

Comment 1 to 5 of 5
Page: 1