Így egy kicsit furán néz ki, de szerintem még csak félkész állapotban van. Azt hiszem írtam már valahol, vagy csak olvastam, de ez a szürke(metál) - kék összeállítás kezd bejönni. Ezek a viszonylag rövid és sûrûn elhelyezett fényvisszaverõcsíkok nekem nagyon tetszenek. Kiváncsi lennék, hogy éjszaka mit produkálnak?