Ja és reagálva a ködlámpára: mivel ez a modell fehér színben nem készül, ezért át kell fújni. Azt hiszem ez a paint job több, mint tökéletes lett a fenti modellen, ugyanakkor bennem felvetõdött a kérdés, hogy vajon mennyire nagy munka a ködlámpát fújás elõtt picit fölreszelni háromszög alakúra, ahogy az az új változaton van. Elvileg elég jól összecsalható fájdalommentesen ez az apróság. A felinken viszont mindig elvérzünk: a modellek többnyire az elegánsabb alufelnis változatot mintázzák meg, míg a yardnak csak dísztárcsára telik.