Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Ázsia > Afganisztánból
afg003.jpg

Comment 1 to 4 of 4
Page: 1

Chervanjha   [Nov 02, 2005 at 04:36 PM]
RONDA MINT ÁLLAT.
sprinter   [Dec 30, 2005 at 09:50 PM]
Amerikai stílus. Külön vezetõ fülke. RONDA Surprised
Dexter   [Dec 30, 2005 at 10:10 PM]
A vezetõnek nem sok beleszólása van az orvosi kérdésekbe, akkor meg miért ne legyen elzárt, nyugodt munkahelye, ahol a vezetésre tud koncentrálni? A szépség megítélése teljesen szubjektív dolog, nekem bejönnek az amerikai autók, tehát én 5 pontot adok neki.
Enigma   [Jan 02, 2006 at 02:18 AM]
Nem is az elszigetelésen van a hangsúly, nálunk is benn ficceg a válaszfal a mentõben. Sõt, az usában van olyan kockamentõ, ami viszont össze van építve egy légterûvé. A lényeg számomra ugyanaz: európai stílushoz szokott szemmel ez az autó nem egy kis hableány. Bele sem merek gondolni milyen légellenállása lehet... Very Happy

Comment 1 to 4 of 4
Page: 1