Tavaly novemberben megyei kórház közelében balesetezett a három ungvári Boxer közül az egyik. Egy Mercedes nem adta meg az elsõbbséget https://youtu.be/xSTe-aaeLNs A helyét ez a Gazella vette át: http://u.to/pr2TDQ
A 2014-es átadó óta eléggé megfakult az eredeti matricázása, ezért új dekort kapott, olyat, mint a 103-as: http://u.to/quTzEg . A harmadik ungvári, 110-es egységszámú Boxer is ( http://u.to/yeXzEg) megkapta az új egyenruháját.