Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > További európai kéklámpások > Észtország
Opel Astra G, fotó: Dickelbers
Keywords: észt Észtország rendőr rendőrautó rendőrség

Opel Astra G, fotó: Dickelbers


Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

Bbazsa   [Jun 07, 2013 at 08:50 PM]
Nemzetközi találkozó? Very Happy Észt, Lengyel, Holland
policecars   [Jun 07, 2013 at 08:59 PM]
Nem bírom magamban tartani: megváltoztatták a helyesírás vonatkozó szabályait? Egyre többször látom, hogy a fentiek szerint, nagybetûvel írják a népneveket, holott én még úgy tanultam, hogy észt, lengyel, holland...
Rambo   [Jun 07, 2013 at 09:47 PM]
Szerintem Bbazsa úgy értette, hogy "A Jó, a Rossz és a Csúf". Laughing
balzolt007   [Jun 08, 2013 at 02:03 PM]
Az AkH 147-es pontja még érvényben van: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh#147 Razz
Lajesz   [Jun 10, 2013 at 07:36 PM]
Helyesírás ide, helyesírás oda - bár tudom, az is fontos - nekem ez a dekor ezzel a típussal telitalálat. Kicsit emlékeztet a régi magyar Zsiguli-Lada "dekorokra" (és nekem azok is nagyon tetszettek), bár ez gondolom matricás, nem festett, bár ahogy a fény tükrözõdik rajta, még akár festett is lehet. Még fehér fv csíkok kellenének a kék mezõbe, meg egy fain híd, de maga az alap dekor nálam telitalálat.
bani   [Jun 12, 2013 at 10:49 PM]
Azért a képen megbúvó vw bogárról is essen szó! Volt humora annak, aki rendõr autónak ilyet szerez be... Laughing
Nyilu   [Jun 13, 2013 at 11:12 AM]
Biztos nem elfogó autó találkozó volt! Very Happy Amúgy új bogár rendõr az USA-ban is van!

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1