Nekem ez a fajta fecskendõépítési stílus tetszik leginkább, amikor a gyári fülkét toldják meg formailag hozzá illõ elemekkel, és jól elhatárolódik a kabin és a felépítmény. Igaz, hogy ez ma már régimódinak nevezhetõ, de számomra mondjuk az új Ziegler Z-Cab, vagy a felépítmény részét képezõ Rosenbauer Integrated Crew Cabin egyáltalán nem tetszik.