Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar mentőautók - Hungarian ambulancecars > További mentőautók, betegszállí­tók 2.
Volkswagen Transporter T5, Pharmimpex Eü. Kft., fotó: Bbazsa
Keywords: magyar Magyarország mentő mentőautó Hungary hungarian ambulance MPM-256

Volkswagen Transporter T5, Pharmimpex Eü. Kft., fotó: Bbazsa


Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

PChris   [Jan 22, 2017 at 10:15 PM]
Elég keszekusza az a matricázás a különbözõ elemek közt, mintha a középsõ ajtó valami másik autóról lenne átszerelve. De a legfurábbak hátul az arab karakterek a lekopott(?) fólia alatt.
HNorbert   [Jan 23, 2017 at 12:25 AM]
Valóban eléggé kaotikus, és a fényhíd sem biztos, hogy ezen az autón volt eredetileg, a németek általában figyelnek arra, hogy a jármû alapszínéhez legyen fényezve a kazettásmagnó a tetõn.
Blade   [Jan 24, 2017 at 09:43 AM]
Örmény betûk pontosabban
PChris   [Jan 24, 2017 at 04:54 PM]
Nem akarok nyelvnáci lenni, de az örmény karakterekre számomra nem annyira hasonlít. Annál inkább a Google által az "ambulance" szó arab fordításának (طائرة إسعاف) betûit vélem bennük felismerni. Mindenesetre szokatlanul hatnak a magyar mentõn, jó messze bármelyik forrás országtól. A "kazettásmagnó" Smile szintén nem annyira elterjedt itthon.
PChris   [Mar 24, 2017 at 10:19 PM]
A másik oldalán az arab felirat bal szövegrésze látszik teljes mértékben, az AMBULANCE felirattal együtt.
Blade   [Mar 26, 2017 at 11:16 AM]
Én sem akarok nyelvészkedni, de a Pharminpex cég az Örmény tulajdon
CJ   [Mar 29, 2017 at 02:54 PM]
Pharmimpex Eü. Kft egy tiszakécskei cég. Az örmény Pharmimpex az a LAMBRON-PHARMIMPEX Smile És a szöveg arab nyelven íródott a kocsira Razz

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1