Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Picture has been added to favorites
Home > Egyéb > Modellautók!
Ford Mondeo, modell és fotó: Tonycars
Keywords: modell modellautó rendőr rendőrség rendőrautó

Ford Mondeo, modell és fotó: Tonycars


Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

Norbi   [Nov 06, 2005 at 04:18 PM]
Szerintem eddigi model kocsikból ez a legjobban tetszö és élethûen ábrázoló Mondeo.Gratulálok Laughing
Dexter   [Nov 06, 2005 at 05:04 PM]
Tényleg nagyon szép lett. És milyen jól mutatna a polcomon Smile
Frinyó   [Nov 06, 2005 at 11:23 PM]
Tényleg szép darab csak ez a rendõrautók elõtti modell!Ami a yardnak van az ettõl újabb!A ködlámpán is megfigyelhetõ,azóta meg van egy még újabb!
dénes   [Nov 07, 2005 at 04:46 PM]
ez lenyûgözõ
Zsaru 30   [Nov 07, 2005 at 05:25 PM]
Szép, precíz munka, gratulálok !
Enigma   [Dec 21, 2005 at 11:46 AM]
Antiiiiii, fesd be az ablakkeretet mattfeketére! Smile Tényleg kilométerekkel megdobná.
Enigma   [Dec 21, 2005 at 11:49 AM]
Ja és reagálva a ködlámpára: mivel ez a modell fehér színben nem készül, ezért át kell fújni. Azt hiszem ez a paint job több, mint tökéletes lett a fenti modellen, ugyanakkor bennem felvetõdött a kérdés, hogy vajon mennyire nagy munka a ködlámpát fújás elõtt picit fölreszelni háromszög alakúra, ahogy az az új változaton van. Elvileg elég jól összecsalható fájdalommentesen ez az apróság. A felinken viszont mindig elvérzünk: a modellek többnyire az elegánsabb alufelnis változatot mintázzák meg, míg a yardnak csak dísztárcsára telik.

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1