Nem bírom magamban tartani: megváltoztatták a helyesírás vonatkozó szabályait? Egyre többször látom, hogy a fentiek szerint, nagybetûvel írják a népneveket, holott én még úgy tanultam, hogy észt, lengyel, holland...
Helyesírás ide, helyesírás oda - bár tudom, az is fontos - nekem ez a dekor ezzel a típussal telitalálat. Kicsit emlékeztet a régi magyar Zsiguli-Lada "dekorokra" (és nekem azok is nagyon tetszettek), bár ez gondolom matricás, nem festett, bár ahogy a fény tükrözõdik rajta, még akár festett is lehet. Még fehér fv csíkok kellenének a kék mezõbe, meg egy fain híd, de maga az alap dekor nálam telitalálat.