ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ A GHOSTBUSTERS jut eszembe róla elsõre. Nem mondom hogy csúnya, inkább szokatlan!!! A márkajelzés helyén van a sziréna hangszórója, nem is rossz ötlet.
Érdekes kialakítású fényhíd! Nem elég a tetõpúp, még azon is lábakon áll, ennél jobban kiemelni már nem is lehetett volna a tetõ síkjából. Az autó maga gyönyörû, nagyszerû trófea egy fotógyûjteményben.
Gondolom a magasságnak a láthatóságban van szerepe....egyébként nagy anime rajongó vagyok és hát azokban már jópár ábrázolásban láttam jelenlegi és futurisztikus rendõrautókat....nagyon bejön.
Japán Császárság uralkodói címere!