Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Dél-Amerika > Brazília
VW Gol, fotó: Cyrus Soltani Manjaterra
Keywords: rendőr rendőrautó rendőrség Brazília brazil

VW Gol, fotó: Cyrus Soltani Manjaterra


Comment 1 to 9 of 9
Page: 1

Autopeti   [May 02, 2008 at 10:41 PM]
Hát ez elég csúnyácska autó...
Dexter   [May 02, 2008 at 10:52 PM]
Ellenkezõ véleményen vagyok. A dekorban van némi NYPD beütés, de ettõl függetlenül letisztult és kulturált megjelenésû járgány.
Autopeti   [May 03, 2008 at 12:38 AM]
Maga az autó formájára gondoltam,nem a dekorra,azzal nincs baj.Nem illik valahogy ez a modern orrész a szögletes karosszériához...
Dexter   [May 03, 2008 at 09:41 AM]
Értem. Nos, kissé valóban fura, de meg lehet szokni.
policecars   [May 03, 2008 at 10:18 AM]
Nekem bejönnek a dél-amerikai gyártású, itthon nem kapható autók.
Balogh László   [May 03, 2008 at 10:15 PM]
Szerintem nincs durva stílusküklönbség az eleje és a hátulja között, már amennyi a hátuljából látszik. Ilyen szempontból pl. a Chrysler 300C kombi sokkal rosszabb.
GYUFo   [May 04, 2008 at 01:12 AM]
A 300C kombinál kevés szebb autó van a világon szvsz. Wink
Autopeti   [May 04, 2008 at 10:09 AM]
GYufo:Egyetértek.
Plavecz János   [May 04, 2008 at 10:10 AM]
Nekem nem is az autó formájával van bajom, szerintem az totál elmegy, inkább nem egy ekkora böszme fényhídat kellett volna rárakni.

Comment 1 to 9 of 9
Page: 1