Policecars.hu galéria
Home
Register
Login
Album list
Last uploads
Last comments
Most viewed
Top rated
My Favorites
Search
Home
>
Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles
>
Dél-Amerika
>
Brazília
FILE 1/1
VW Gol, fotó: Cyrus Soltani Manjaterra
File information
Filename:
br005.jpg
Album name:
policecars
/
Brazília
Rating (1 votes):
Keywords:
rendőr
/
rendőrautó
/
rendőrség
/
Brazília
/
brazil
Filesize:
258 KiB
Date added:
May 02, 2008
Dimensions:
768 x 576 pixels
Displayed:
1737 times
URL:
https://policecars.hu/p/displayimage.php?pid=8492
Favorites:
Add to Favorites
Comment 1 to 9 of 9
Page:
1
Autopeti
[May 02, 2008 at 10:41 PM]
Hát ez elég csúnyácska autó...
Dexter
[May 02, 2008 at 10:52 PM]
Ellenkezõ véleményen vagyok. A dekorban van némi NYPD beütés, de ettõl függetlenül letisztult és kulturált megjelenésû járgány.
Autopeti
[May 03, 2008 at 12:38 AM]
Maga az autó formájára gondoltam,nem a dekorra,azzal nincs baj.Nem illik valahogy ez a modern orrész a szögletes karosszériához...
Dexter
[May 03, 2008 at 09:41 AM]
Értem. Nos, kissé valóban fura, de meg lehet szokni.
policecars
[May 03, 2008 at 10:18 AM]
Nekem bejönnek a dél-amerikai gyártású, itthon nem kapható autók.
Balogh László
[May 03, 2008 at 10:15 PM]
Szerintem nincs durva stílusküklönbség az eleje és a hátulja között, már amennyi a hátuljából látszik. Ilyen szempontból pl. a Chrysler 300C kombi sokkal rosszabb.
GYUFo
[May 04, 2008 at 01:12 AM]
A 300C kombinál kevés szebb autó van a világon szvsz.
Autopeti
[May 04, 2008 at 10:09 AM]
GYufo:Egyetértek.
Plavecz János
[May 04, 2008 at 10:10 AM]
Nekem nem is az autó formájával van bajom, szerintem az totál elmegy, inkább nem egy ekkora böszme fényhídat kellett volna rárakni.
Comment 1 to 9 of 9
Page:
1