Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Ázsia > Japán
Toyota Crown, fotó: edgarleo
Keywords: japán rendőr rendőrautó rendőrség japan police policecar

Toyota Crown, fotó: edgarleo


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

GYUFo   [Jan 13, 2008 at 04:40 PM]
Végre, Japán! Egy Nissan Skyline GTR-t néznék meg igazán.
Blade   [Jan 13, 2008 at 06:47 PM]
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Shocked A GHOSTBUSTERS jut eszembe róla elsõre. Nem mondom hogy csúnya, inkább szokatlan!!! A márkajelzés helyén van a sziréna hangszórója, nem is rossz ötlet.
dénes   [Jan 13, 2008 at 07:09 PM]
Az az aranyszínû valami lenne a hangszóró?
zotya104   [Jan 13, 2008 at 08:38 PM]
Blade, Dénes! Az az aranyszínû bigyó a
Japán Császárság uralkodói címere! Smile (szerintem a Nissan mentõn is az lehet, csak ezüst színben Rolling Eyes ) http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9p:Imperial_Seal_of_Japan.svg
Blade   [Jan 14, 2008 at 09:53 AM]
Köszi, ezt is tudjuk végre. Még jó hogy a Favoritok és Feliciák elejébe épített Multanova kúpja nálunk a traffipaxot jelképezi Laughing
zotya104   [Jan 14, 2008 at 02:41 PM]
...vagy hogy a traffi kúpja nem olyan, mint a címerünk. Furán nézne ki! Laughing
Dexter   [Jan 14, 2008 at 11:50 PM]
Érdekes kialakítású fényhíd! Nem elég a tetõpúp, még azon is lábakon áll, ennél jobban kiemelni már nem is lehetett volna a tetõ síkjából. Az autó maga gyönyörû, nagyszerû trófea egy fotógyûjteményben.
Zseblovag   [Jan 15, 2008 at 03:46 AM]
Gondolom a magasságnak a láthatóságban van szerepe....egyébként nagy anime rajongó vagyok és hát azokban már jópár ábrázolásban láttam jelenlegi és futurisztikus rendõrautókat....nagyon bejön. Very Happy

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1