Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Ázsia > Japán
Toyota Crown, fotó: edgarleo
Keywords: japán rendőr rendőrautó rendőrség japan police policecar

Toyota Crown, fotó: edgarleo


Comment 1 to 5 of 5
Page: 1

frici   [Jan 20, 2008 at 02:34 PM]
Szóval ezért van az a dudor az autó tetején. Ott tartják a kocsiemelõt. Laughing
Blade   [Jan 20, 2008 at 05:39 PM]
A fene mindenit a japánoknak, de cselesek. Életembe nem gondoltam volna , hogy egy ilyen fûrész bakot, vagy sörpadot rejt az a púp. Nem is rossz gondolat, csak kérdés mekkora sebesség tartományig bírja a szerkezet a gyûrõdést. Igaz ha állóhelybe lehet csak kilökni az sem hátrányos megoldás. Már el is képzeltem a mentõ sprintereken egy ilyen cuccot, úgyis van hely neki. Állásnál már meg is van oldva a mentõ jól láthatósága minden irányból. Ha még hozzá képzelek egy FEDSIG "V" hidat. Rolling Eyes Wink
GYUFo   [Jan 20, 2008 at 11:08 PM]
Biztos vagyok benne, hogy csak álló helyzertben van kint. És mivel Japánokról van szó, számomra a megbízhatósága sem kérdéses.
Zseblovag   [Jan 20, 2008 at 11:15 PM]
Ötletes......
Beus   [Jan 20, 2008 at 11:23 PM]
..és kiszáll a kocsiból a robotzsaru.... Cool

Comment 1 to 5 of 5
Page: 1