A fene mindenit a japánoknak, de cselesek. Életembe nem gondoltam volna , hogy egy ilyen fûrész bakot, vagy sörpadot rejt az a púp. Nem is rossz gondolat, csak kérdés mekkora sebesség tartományig bírja a szerkezet a gyûrõdést. Igaz ha állóhelybe lehet csak kilökni az sem hátrányos megoldás. Már el is képzeltem a mentõ sprintereken egy ilyen cuccot, úgyis van hely neki. Állásnál már meg is van oldva a mentõ jól láthatósága minden irányból. Ha még hozzá képzelek egy FEDSIG "V" hidat.