Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Egyéb > Egyéb kéklámpások
Mercedes-Benz Atego, fotó: HNorbert
Keywords: magyar Magyarország MNB

Mercedes-Benz Atego, fotó: HNorbert


Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

Bbazsa   [Jul 01, 2013 at 07:21 PM]
A korong miért kell bele?
Pupak   [Jul 01, 2013 at 08:19 PM]
Ez egy nagyon sokat érõ tgk Smile
dénes   [Jul 01, 2013 at 09:57 PM]
Ha egy jármû mentességet élvez az 561/2006 EK rendelet alól (márpedig ez a kocsi mentességet élvez), akkor is kötelezõ benne a hitelesített, illesztett menetíró készülék megléte és használata, csupán nem kell alkalmazni a vezetési és pihenõidõk vonatkozó szabályait.
Robi   [Jul 04, 2013 at 02:56 PM]
Ez az autó melyik szervezethez tartozik?
SilverSisko   [Jul 04, 2013 at 09:21 PM]
Nem hagyományos rendvédelmi szerv.... Cool MNB
Bbazsa   [Dec 08, 2014 at 07:35 PM]
Ma olyat láttam amin teljes széleségében látszik a kék. Anno 2 darab volt belõle, lehet én a másikkal találkoztam.
Frinyó   [Dec 08, 2014 at 09:39 PM]
Most is 2 van. Kapott olyan légkürtöt, amit a tûzoltó fecskendõkön is hallani.

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1