Ha már ennyi szó esett az Octaviával/Astrával kapcsolatos tapasztalatokról: Comboval volt bármelyikõtöknek dolga? Oké, hogy más kategória, de mennyire jó arra, amire? Mennyi van belõle egyáltalán??
Nálunk az egész megyében csak kettõ van, (Csíkosban.) nem egy sprintautó, de a balesethelyszínelõk szerint kutyás-kocsinak jobb lenne. A panorámás, öt személyes változatot tudnám elképzelni helyszínelõkocsinak. A kicsi fülke miatt nagyon párásodik, esõs, havas idõben nem igazán nyerõ mert nem lehet belõle kilátni.