Tetszenek nagyon ezek a KIA-k, és szép a dekor is, még ha kicsit ismerõs is máshonnan. De mindenre figyelnek, pl. a kerékjárati ív elõtt is tettek matricát arra a pici helyre.
A mi ügyeletes autónkon is volt felirathely: http://www.policecars.hu/p/displayimage.php?pid=3357&fullsize=1 és olyan szépen próbáltak taxiként leinteni nem 1x, hogy azt öröm volt nézni Megálltam neki bekapcsoltam a kék fényt, este nehogy valaki hátul telibe verje a masinát akkor meg majdhogynem elfutott