Ja, így én is rákerestem, csak hát például nálunk is Niva volt, és most már helyette Mitsubishi van. Meg Pesten is a nyolcadik kerületieknek is Nissan Terrano-juk van. A héten láttam mert ennél a tûz esetnél pont a helyszínen voltam: http://www.langlovagok.hu/html/galeria/1350.shtml Csak azért nem fotóztam, mert így is zsúfolt volt az utca, aztán nem akartam, hogy valaki rosszaló pillantást vessem felé. Egyébként policecars ez milyen Niva volt? Új 1.7-es, vagy a régi 1.6-os? Mert pont nem látszik az elefánfül az oldalajtón....