Igen, igen. Én szintén a McDöncinél láttam Kecskeméten. Elõször se kép, se hang részemrõl, akkora volt a döbbenet. És hát lõttem volna róla pár képet, de nem mertem, mert féltem hogy megharagszik a rajta szolgálatot teljesítõ járõrpáros.
isti
[May 10, 2006 at 09:12 PM]
Tegnap láttam ezt rendes közúton (nem csak a fõtéren mennek vele) és sajnos nem birtam ki nevetés nélkül, inkább használnának bringát, sokkal normálisabb/komolyabb lenne szerintem mint egy fagyis kocsiba ügyelni a rendre.