A Nike félmaraton napján láttam, egyszer a nagykörúton vonulni, ott az ellenfény miatt nem is próbálkoztam képpel, ez pedig a Nagyvárad téren készült pár órával utána. Talán lehet hozzá köze. A magánmentõket egyáltalán nem követem, ez rendszámból ítélve már tán egy éve is meglehet. A hátulja lehet, hogy informatívabb, de arról nem csináltam képet.