Policecars.hu galéria
Home
Register
Login
Album list
Last uploads
Last comments
Most viewed
Top rated
My Favorites
Search
Home
>
Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2011. december 31-ig - Until 31. december 2011.)
>
Katasztrófavédelem
FILE 126/149
Ford Ranger, Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, fotó: Gzozzo pictures
File information
Filename:
tuz276.jpg
Album name:
policecars
/
Katasztrófavédelem
Rating (1 votes):
Keywords:
tûzoltóautó
/
katasztrófavédelem
/
magyar
/
Magyarország
/
INN-479
Filesize:
118 KiB
Date added:
Jun 03, 2006
Dimensions:
768 x 576 pixels
Displayed:
1283 times
URL:
https://policecars.hu/p/displayimage.php?pid=2936
Favorites:
Add to Favorites
Comment 1 to 14 of 14
Page:
1
jana
[Jun 03, 2006 at 06:47 PM]
Annak ellenére, hogy haza beszélek, lehetne szebb is. matricázás, fények, stb.
policecars
[Jun 03, 2006 at 06:54 PM]
Nekem nagyon bejön, így ahogy van, van benne valami visszafogott elegancia, erõ.
monradi
[Jun 03, 2006 at 07:14 PM]
Ezzel az autóval tényleg semmi baj! Nem tudom mi a baj jana?!
Dexter
[Jun 03, 2006 at 07:21 PM]
Ez egy vadállat! Ha a Rendõrségnél is ilyen verdák lennének, nem lenne gond a nehezen megközelíthetõ települések közbiztonságának fenntartása.
Blero
[Jun 03, 2006 at 09:49 PM]
Nem ez borult tavaly árokba?
policecars
[Jun 03, 2006 at 10:04 PM]
Szerintem Te jobban tudod
jana
[Jun 05, 2006 at 06:44 PM]
Alapvetõen a láthatóság a gondom. 1szer majdnem belefutottam szürkületben.
Dexter
[Jun 05, 2006 at 08:55 PM]
Vigyázni kell, több tízezer ezüstmetál autó van Magyarországon!
marci
[Jun 13, 2006 at 04:06 PM]
Egy galytörõ vagy mi mehetne az elejére.
Tam
[Mar 07, 2008 at 09:10 PM]
Már van rajta vadrács, csörlõ és két nagy Hella ködlámpa is!!!
policecars
[Mar 07, 2008 at 09:19 PM]
Tudom
Majd egyszer lekapom újra.
Márton Balázs
[Mar 07, 2008 at 11:22 PM]
Kb. 2 hete vonult a BBoglári nagy nádastûzhöz
SzMiki
[Mar 07, 2008 at 11:56 PM]
Kicsit furán néz ki, ahogy a fényhíd széle túllóg az ajtón. Ennyire összeszûkül a teteje?
R-100MACI
[Mar 08, 2008 at 11:30 AM]
Nem,csak a szélesebb LP6000 van rajta.
Comment 1 to 14 of 14
Page:
1