Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2011. december 31-ig - Until 31. december 2011.) > Katasztrófavédelem
Ford Ranger, Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, fotó: Gzozzo pictures
Keywords: tûzoltóautó katasztrófavédelem magyar Magyarország INN-479

Ford Ranger, Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, fotó: Gzozzo pictures


Comment 1 to 14 of 14
Page: 1

jana   [Jun 03, 2006 at 06:47 PM]
Annak ellenére, hogy haza beszélek, lehetne szebb is. matricázás, fények, stb.
policecars   [Jun 03, 2006 at 06:54 PM]
Nekem nagyon bejön, így ahogy van, van benne valami visszafogott elegancia, erõ.
monradi   [Jun 03, 2006 at 07:14 PM]
Ezzel az autóval tényleg semmi baj! Nem tudom mi a baj jana?!
Dexter   [Jun 03, 2006 at 07:21 PM]
Ez egy vadállat! Ha a Rendõrségnél is ilyen verdák lennének, nem lenne gond a nehezen megközelíthetõ települések közbiztonságának fenntartása.
Blero   [Jun 03, 2006 at 09:49 PM]
Nem ez borult tavaly árokba?
policecars   [Jun 03, 2006 at 10:04 PM]
Szerintem Te jobban tudod Wink
jana   [Jun 05, 2006 at 06:44 PM]
Alapvetõen a láthatóság a gondom. 1szer majdnem belefutottam szürkületben. Crying or Very sad
Dexter   [Jun 05, 2006 at 08:55 PM]
Vigyázni kell, több tízezer ezüstmetál autó van Magyarországon! Smile
marci   [Jun 13, 2006 at 04:06 PM]
Egy galytörõ vagy mi mehetne az elejére.
Tam   [Mar 07, 2008 at 09:10 PM]
Már van rajta vadrács, csörlõ és két nagy Hella ködlámpa is!!!
policecars   [Mar 07, 2008 at 09:19 PM]
Tudom Smile Majd egyszer lekapom újra.
Márton Balázs   [Mar 07, 2008 at 11:22 PM]
Kb. 2 hete vonult a BBoglári nagy nádastûzhöz Cool
SzMiki   [Mar 07, 2008 at 11:56 PM]
Kicsit furán néz ki, ahogy a fényhíd széle túllóg az ajtón. Ennyire összeszûkül a teteje?
R-100MACI   [Mar 08, 2008 at 11:30 AM]
Nem,csak a szélesebb LP6000 van rajta.

Comment 1 to 14 of 14
Page: 1