Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar rendőrautók - Hungarian Policecars > Ladák
Lada Niva, fotó: Laya
Keywords: rendőr rendőrautó rendőrség magyar Magyarország vaz RB67-58

Lada Niva, fotó: Laya


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

Anon   [Oct 15, 2005 at 10:09 AM]
a legjobb lada
Bajusz Attila   [Feb 06, 2008 at 10:34 AM]
szerintem is. Elnyûhetetlen.
Vargapa   [Feb 06, 2008 at 06:10 PM]
A miénk volt. Tavaly szeptemberben leselejtezték. Ja és el volt ez már nagyon nyûve Very Happy
zeegun   [Feb 06, 2008 at 09:07 PM]
A tegnap beígért 1.5 milliárd fejlesztésbõl nem ártana - az országosan leselejtezett Nívák helyett - a terepjáró állományt is pótolni! Exclamation
GYUFo   [Feb 06, 2008 at 11:06 PM]
LPG, ezt sem hittem volna. Smile
Norbee   [Feb 07, 2008 at 08:44 AM]
Pedig nagyon sok rendõrautót szereltek át gázüzemûvé.
GYUFo   [Feb 07, 2008 at 11:02 AM]
Érdekes eddig nem hallottam róla, pedig olcsó megoldás az biztos. És szvsz hülyeség hogy nem jó a motornak stb, nekünk már a 3. gázos autónk van 10 év alatt, sose volt baj velük. Fogyasztás is csak nagyon kicsivel több, max 1 liter. Pont a héten láttam egyébként egy mûsort errõl, egy szakértõ nyilatkozta hogy az új gázrendszerek és a banzin között szinte már nincs is különbség, megbízhatóságot és fogyasztást is beleértve.
Frinyó   [Feb 09, 2008 at 09:14 PM]
Nálunk (BV) döglõdnek... Confused

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1