Akartam már kérdezni korábbi képeknél is. Ez a keresõfény-megoldás ennyivel hasznosabb, mint a fényhídba épített változat, hogy érdemes így külön alkalmazni?? Mert megmondom õszintén, nekem ez a fajta kivitelezés nem tetszik, rontja az összképet véleményem szerint.