Nagyon örülök, hogy végre "rendes" dizájnú izraeli rendõrautó is szerepel a honlapon. Számomra érdekes dolog, hogy ez a fényhídtípus csak Izraelben és Magyarországon van nagy mértékben elterjedve, Ukrajnában és Oroszországban még úgy-ahogy gyakori, de más országokban alig látni.
Elárulom: nekem ez a kedvencem a hagyományos felépítésû fényhidak közül. (A modern pengefényhidak már egy egészen más kategóriát képviselnek. Az Audi TT-n lévõ például elég jól sikerült darab szerintem)