Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Picture has been added to favorites
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Ázsia > Izrael
Skoda, Octavia II, fotó: R-100Maci
Keywords: Izrael izraeli rendőr rendőrautó rendőrség

Skoda, Octavia II, fotó: R-100Maci


Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

policecars   [Apr 12, 2008 at 03:51 PM]
Nagyon örülök, hogy végre "rendes" dizájnú izraeli rendõrautó is szerepel a honlapon. Számomra érdekes dolog, hogy ez a fényhídtípus csak Izraelben és Magyarországon van nagy mértékben elterjedve, Ukrajnában és Oroszországban még úgy-ahogy gyakori, de más országokban alig látni.
Dexter   [Apr 12, 2008 at 06:39 PM]
Elárulom: nekem ez a kedvencem a hagyományos felépítésû fényhidak közül. (A modern pengefényhidak már egy egészen más kategóriát képviselnek. Az Audi TT-n lévõ például elég jól sikerült darab szerintem)
R-100MACI   [Apr 13, 2008 at 08:45 PM]
Látjátok hogy milyen zászló lobog a háttérben? Cool
GYUFo   [Apr 13, 2008 at 09:47 PM]
Egy olasz zászló amit hátulról láttunk? Razz Vagy kicsiny hazánk zászlaja (innen nézve mindneképp).
dénes   [Apr 13, 2008 at 11:20 PM]
Szép ez az Octavia, tetszik nagyon a Vasi Volánoshoz hasonló világoskék-sötétkék csík rajta.
Norb   [Apr 14, 2008 at 06:38 PM]
Ha nem lenne a POLICE felirat, azt hinném, hogy a helyi vízmû autója!
SzMiki   [Apr 14, 2008 at 09:55 PM]
Hát kb. Very Happy A lágy hullámok nem a szigort sugallják.

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1