A nivakat terepen már csak egy Land Rover vagy egy G-s merci pótolja. Úgyhogy kijavítanálak, ha nem haragszol meg: nem a Nivák helyett, hanem jó tereptulajdonsággal rendelkezõ rendõrautónak tökéletesen megfelelne. Egyébként nekem az elõdjével sem volt bajom. Meg kellett ismerni, hogy mennyire billeg a kanyarokban és ha megszoktad profin lehetett vele csapatni.