Nem akarok hülyeséget mondani, de hiába van benne batár nagy motor, meg hasonlók, azt hiszem úgy vannak kialakítva, hogy kb 80-90-nél többet ne tudjon menni.Legalábbis valami hasonlót regélt egy ilyennek a sofõrje derby-n még pár éve...
Nekem nem lenne szívem egy ilyen gyönyörû autót így elcsúfítani. Remélem, hogy ezzel nem lehet résztvenni a forgalomban. Bele sem merek gondolni, mit mûvel egy ilyen egy közlekedési balesetben...
Rozswagen cég tulajdonában van (ha jól tudom) bemutatókra járnak vele. Az oldalán ott az internet cím látogass el oda kitudod deríteni,hogy került rá FH