Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar mentőautók - Hungarian ambulancecars > További mentőautók, betegszállí­tók 1.
Mercedes-Benz Sprinter II 319 BlueTec, Koraszülöttmentõ és Gyermekintenzív Alapítvány, Zalaegerszeg, fotó: HNorbert
Keywords: mentő mentőautó magyar Magyarország MOJ-392

Mercedes-Benz Sprinter II 319 BlueTec, Koraszülöttmentõ és Gyermekintenzív Alapítvány, Zalaegerszeg, fotó: HNorbert


Comment 1 to 10 of 10
Page: 1

Bbazsa   [May 01, 2014 at 07:17 AM]
Csodásan néz ki, gondolom ez már kicsit hasonlít majd az OMSZ kocsikhoz, mivel gyári tetõs. Küszöb nem húzódik be?
Simon   [May 01, 2014 at 09:36 AM]
Nincs jól becsukva az ajtó, azért nem húzódott vissza. Az "R" betûnél látható a törés. Elvileg egy visszajelzõ is van a mûszerfalon, ami ilyen esetben jelez.
Nyilu   [May 01, 2014 at 12:14 PM]
Minden megye kap ilyen verdát?
HNorbert   [May 01, 2014 at 06:49 PM]
Igen, az ajtó nem volt teljesen becsukva. Az OMSZ eset-rohamkocsijai is ilyen tetõt kapnak majd, de majd csak július elején, még a Crafterek java részének gyártása hátravan. Hogy kap-e minden megye, az nem valószínû, nem is mûködik minden megyében koraszülött mentés, Zalaegereszegen, Gyõrben, Veszprémben, Pécsen, Szegeden, Debrecenben, Nyíregyházán és Miskolcon dolgoznak a vidéki egységek. Lesznek még további, a debreceni autóhoz hasonlók, OMSZ pénzbõl, ezt és a társát (még várt rá némi finomhangolás, de ugyanilyen, a városnevet leszámítva) a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentõ Alapítvány szerezte be, és használatba adta a zalaegerszegi illetve nyíregyházi alapítványoknak. A debrecenitõl eltérõen 190 lóerõs motorral, automata váltóval készült, a beltérben is vannak apróbb eltérések. Illetve a matricázás is ezért más, mint az OMSZ kocsiké.
Nyilu   [May 01, 2014 at 07:15 PM]
Köszi a kimerítõ infót! Wink
Gabi   [May 01, 2014 at 08:16 PM]
A 190 lóerõ elég jól hangzik, azzal már tud gyorsulni, és menni.
HNorbert   [May 01, 2014 at 08:19 PM]
Ez a motor az elérhetõ legerõsebb a Sprinterhez.
Szemlits Gyula   [May 02, 2014 at 01:10 PM]
A 190 Le (3.0 V6) brutális dolog, nálunk "civilben" van 319-es Sprinter, nagyon megy, csak kanyarban és fékezésnél kell számolni vele, hogy nem személyautó.
HNorbert   [May 02, 2014 at 01:18 PM]
A facelift során 3 centivel alacsonyabb is lett a korábbiakhoz, meg a Crafterhez képest, azt mondták róla, hogy már ennyi is ad a kanyarstabilitáshoz. Az OMSZ az eset/rohamkocsiknál marad a 316 CDI, automata váltó összeállításnál.
PChris   [May 03, 2014 at 03:04 PM]
Nagyon egyben van ez az autó, a dekorja pedig szerintem különösen jól sikerült! Remélem minél kevesebbet használják majd élesben.

Comment 1 to 10 of 10
Page: 1