Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Picture has been added to favorites
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > További európai kéklámpások > Lengyelország
Kia Ceed, fotó: Gzozzo pictures
Keywords: rendőrség rendőr rendőrautó Lengyelország lengyel

Kia Ceed, fotó: Gzozzo pictures


Comment 1 to 10 of 10
Page: 1

BG   [Jul 30, 2009 at 01:27 PM]
Szerintem "gyere be" ez a dekor! Egyszerû és egyedi. Csak azt nem értem miért erõltetik, hogy minden fényhídon fenn legyen a POLICJA felirat? Rolling Eyes
policecars   [Jul 30, 2009 at 02:07 PM]
Mert "ki lehet világítani".
Blade   [Jul 30, 2009 at 02:38 PM]
BG   [Jul 30, 2009 at 03:47 PM]
Szerintem a mkj.-nek több haszna lenne, mint a kivilágítható feliratnak, így ebben a méretben.
sniper   [Jul 30, 2009 at 05:09 PM]
De ott lehet, hogy ez a törvény...
Bazsi   [Jul 30, 2009 at 05:55 PM]
Tetszenek nagyon ezek a KIA-k, és szép a dekor is, még ha kicsit ismerõs is máshonnan. Smile De mindenre figyelnek, pl. a kerékjárati ív elõtt is tettek matricát arra a pici helyre.
Blade   [Jul 30, 2009 at 07:11 PM]
PC nem érdeklõdted meg, hogy mi az a "R" betû a gépháztetõn? Ahogy sejtem, valami szolgálati ág jelölés lehet, mert a kombi Astra ajtaján is van.
policecars   [Jul 30, 2009 at 08:38 PM]
Nem.
Zsoké   [Jul 31, 2009 at 07:20 AM]
A mi ügyeletes autónkon is volt felirathely: http://www.policecars.hu/p/displayimage.php?pid=3357&fullsize=1 és olyan szépen próbáltak taxiként leinteni nem 1x, hogy azt öröm volt nézni Laughing Megálltam neki bekapcsoltam a kék fényt, este nehogy valaki hátul telibe verje a masinát akkor meg majdhogynem elfutott Very Happy
Norbee   [Jul 31, 2009 at 10:18 AM]

Comment 1 to 10 of 10
Page: 1