Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Picture has been added to favorites
Home > Magyar rendőrautók - Hungarian Policecars > Suzukik
Suzuki Grand Vitara, fotó: Norbee
Keywords: rendőr rendőrautó rendőrség magyar Magyarország LMG-203

Suzuki Grand Vitara, fotó: Norbee


Comment 5 to 24 of 24
Page: 1 - 2

Bbazsa   [Jul 02, 2009 at 10:06 PM]
Nagyon gyönyörû autó. Már volt pár autó, amibõl lehetne vagy 200 Very Happy
Autopeti   [Jul 02, 2009 at 10:40 PM]
"mert a Nivák már nagyon az utolsókat rúgják.. " És az elõzõ Vitarák hová lettek?
HNorbert   [Jul 03, 2009 at 07:31 AM]
Itt veszprémben még megy egy, de az is öreg már Confused És a létszámuk meg sem közelíti a Nivákét.
Norbee   [Jul 03, 2009 at 08:12 AM]
Zsoké! 1.9 cm3 diesel, 128 LE
Szemlits Gyula   [Jul 03, 2009 at 09:09 AM]
Szép és jó! Amilyen terepen (gondolom legtöbbször max. földút) kell, ott elmegy és fenntartása terepjáróhoz képest "suzukis", diesel motorral meg aztán még talán sokat sem fogyaszt.
dénes   [Jul 03, 2009 at 09:12 AM]
A macska rúgja meg, ez nagyon jól néz ki! Nekem ez tetszik a legjobban a mostanában elkészült rendõrautók közül.
HNorbert   [Jul 03, 2009 at 10:40 AM]
A "suzukis" motornak még a megbízhatósággal sem lesz sok baja.
PChris   [Jul 03, 2009 at 11:52 AM]
Tetszetõs, szépen megcsinált járgány. Hol fog szolgálni?
Norbee   [Jul 03, 2009 at 12:09 PM]
A XVII. kerületben.
Blade   [Jul 03, 2009 at 05:22 PM]
Sajnos én sokallom az árát, azért amit nyújt, és egy Niva-t sosem fog utolérni, de egy skodánál vagy egy Focusnál 100-szor többet ér terepen, a XVII ker-be szükség is van rá, nagyon szép lett gratulálok hozzá. KMB flottának teljesen megfelelne a mai kor követelményeinek azt hiszem ez az autó teljesen tökéletes.
HNorbert   [Jul 03, 2009 at 06:05 PM]
Jó, hát a Nivát mi éri utol? Smile Valami ennél jóval drágább terepjáró.
Frinyó   [Jul 03, 2009 at 06:05 PM]
Ha valaha megéljük, hogy ebbõl KMB-s flottát csinálnak, akkor remélem egy gallytörõt minimum kapnak. Mondjuk hiányolom a Pathfinder és Patrol típusokról is... Viszont ennyi Nissan után lehetne KMB-s autóknak Navarra-t is beszerezni.
Blade   [Jul 03, 2009 at 06:14 PM]
Ha már a témánál vagyunk szerintem a legalkalmasabb KMB-s autó az a klímával felszerelt http://www.mppraha.cz/o-mestske-policii/technika/auta-dvoustopa-vozidla/land-rover-defender.jpg , lenne
BG   [Jul 03, 2009 at 06:35 PM]
Nem bánom Blade, intézd a beszerzésüket! Very Happy
Zsoké   [Jul 04, 2009 at 11:36 AM]
Köszi Norbee. Wink Az már tudogat valamit Cool "Féltem",hogy az 1.6-os gép..
BG   [Jul 09, 2009 at 09:42 PM]
A "szemei" alatt jól mutatna a kék alapon lévõ POLICE felirat.
Blade   [Jul 10, 2009 at 12:25 AM]
Még úgy is, hogy az elõtte lévõ PUSH-Bumper eltakarja Laughing
Brandmeister   [Sep 14, 2015 at 01:24 PM]
Ha jól tudom ezt borították és gyújtották fel a sportrajongók múlt héten.
MBen   [Sep 14, 2015 at 04:32 PM]
Igen, ez volt az, de a "sportrajongók" kifejezést nem erõltetném rájuk.
Bbazsa   [Sep 16, 2015 at 04:16 PM]
Kár érte, fõleg hogy adományautó volt.

Comment 5 to 24 of 24
Page: 1 - 2