Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar rendőrautók - Hungarian Policecars > Motorok
BMW R 1200 RT, fotó: PChris
Keywords: magyar magyarország rendőr rendőrmotor rendőrség UEA-795

BMW R 1200 RT, fotó: PChris


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

Gabac   [Apr 30, 2009 at 08:35 AM]
Ezek mikori példányok?
Zsoké   [Apr 30, 2009 at 09:21 AM]
R 1200 RT típus névre hallgató masinák Wink , ebbõl adódóan 1200cm3 / 110Le.
Bazsi   [Apr 30, 2009 at 03:17 PM]
Gabac! 2005-ben jött ki ez a típus, de a rendõrség most kapta õket, tehát nálunk újak!
Blade   [Apr 30, 2009 at 04:17 PM]
Dexter   [Apr 30, 2009 at 07:29 PM]
Hú az anyját, ebbe beleszédültem rendesen! Tud a srác, az biztos.
Zsoké   [Apr 30, 2009 at 08:57 PM]
Ausztriában meg már lassan selejtezik õket Sad , mi meg még csak most kapunk.
Bazsi   [Mar 11, 2010 at 01:32 AM]
Úgy érzem ezt meg kell osszam mindenkivel: http://totalbike.hu/hirek/2010/03/10/hetszaz_rendor_megy_debrecenbe/
Robi   [Mar 11, 2010 at 11:14 AM]
Köszi az értesítést Wink

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1